Wyniki przetargu: ZGN.26-254 ZGN.26-25/4 Utrzymanie czystości w obiektach administrowanych przez Żeglugę Szczecińską Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o.

3 marca 2025Publikacja
11 marca 2025
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 marca 2025, 10:00
- Data publikacji
- 3 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)