Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu kartuskiego w sezonie zimowym 2025/2026, część nr 15 - zamówienie podobne
Opis zamówienia
ZDP4.26.02.1.2026.SP Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu kartuskiego w sezonie zimowym 2025/2026, część nr 15 - zamówienie podobne (ID 1247875)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 stycznia 2026, 10:00
- Data publikacji
- 16 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Dostawa ambulansu pirotechnicznego
2000000400/Zakup i dostawa materiałów zużywalnych




