Wyniki przetargu: ZDP.IV.333-3/2025 Zakup bez dostawy do 120 ton emulsji asfaltowej kationowej C65B3PU/RC do remontów cząstkowych nawierzchni dróg powiatowych Powiatu Przemyskiego
Opis zamówienia
120 ton × emulsja asfaltowa kationowa C65B3PU/RC
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 marca 2025
- Data publikacji
- 25 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego