Wyniki przetargu: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 4.500.000,00 zł na spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów w kwocie 1.560.000,00 zł oraz planowanego deficytu budżetu w kwoci...
Opis zamówienia
ZB.271.09.2025 Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 4.500.000,00 zł na spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów w kwocie 1.560.000,00 zł oraz planowanego deficytu budżetu w kwocie 2.940.000,00 zł (ID 1189233)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025
- Data publikacji
- 8 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego