U/10/2023
Przetarg: „Zarządzanie i administrowanie szkieletową siecią szerokopasmową e-Miasto w Białej Podlaskiej”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- U/10/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 13 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce


Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem