DAIF-ZP.271.5.1.2026
Przetarg: Zarządzanie i administrowanie publicznym zasobem komunalnym wraz z remontami zasobu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DAIF-ZP.271.5.1.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 16 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce


Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem