8/2026/7.13
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWEnr 8/2026/7.13 z dnia 27.04.2026 r. na przeprowadzenie szkoleń Mikrotik MTCNA oraz Mikrotik MTCRE dla Nauczycielek i Nauczycieli biorących udział w Projekcie pn.: „Zespół Szkół Techn...
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń z zakresu technologii MikroTik dla nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie w ramach projektu „Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie drogą do sukcesu!”. Usługa obejmuje realizację dwóch kursów certyfikowanych: MikroTik Certified Network Associate (MTCNA) oraz MikroTik Certified Routing Engineer (MTCRE). Szkolenia mają charakter praktyczny i kończą się egzaminami certyfikującymi dla uczestników. Szczegółowy zakres szkoleń Szkolenie MikroTik MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) Czas trwania: 24 godziny dydaktyczne. Liczba uczestników: 4 osoby (1 grupa).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż
