NEM/04/12/2025
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr NEM/04/12/2025 z dnia 01.06.2026 r Stacja do depowderingu wydruków w technologii przyrostowej – 1 sztuka
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie fabrycznie nowej stacji do depowderingu wydruków wykonanych w technologii przyrostowej. Urządzenie przeznaczone jest do automatycznego i bezpiecznego usuwania niespieczonego proszku metalicznego z detali o złożonej geometrii oraz odzysku materiału do ponownego wykorzystania. Charakterystyka i Parametry Techniczne Przeznaczenie: Usuwanie proszku z detali o złożonej geometrii (kanały wewnętrzne, struktury kratowe i ażurowe) wykonanych z aluminium, stali, tytanu oraz inconelu 718. Wydajność i wymiary: Maksymalna waga detalu wraz z płytą roboczą: do 100 kg.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
ZAPYTANIE OFERTOWE NA :- dostawę pomp ciepłaOZNACZENIE SPRAWY 2/2026/261/23
Zapytanie ofertowe nr 14/2026 na dostawę linii technologicznej do produkcji drabin.
Zapytanie ofertowe nr 1/2026/G

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 9/2025/1.5 FEPD - zakup, dostawa i montaż automatu sztancującego – 1 szt.
