NEM/03/96/2025
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr NEM/03/96/2025 z dnia 12.06.2026 r. Dotyczy dostawy: Folia podziałowa jednostronnie silikonowana
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa folii podziałowej jednostronnie silikonowanej, realizowana w ramach projektu dotyczącego opracowania i wdrożenia innowacyjnej technologii produkcji prepregów. Folia ta pełni funkcję warstwy separacyjnej w procesie produkcyjnym, zapobiegając przywieraniu materiału do elementów instalacji i chroniąc kolejne warstwy prepregu. Zamówienie obejmuje dostawę łącznie 86 400 mb materiału do siedziby Zamawiającego w Modlniczce.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje