NEM/03/91/2025
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr NEM/03/91/2025 z dnia 03.06.2026 r. Dotyczy dostawy: Dodatku obniżającego napięcie powierzchniowe, dedykowanego do kompozytów epoksydowych – 50 kg
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 50 kg dodatku obniżającego napięcie powierzchniowe, dedykowanego do układów żywicznych w kompozytach epoksydowych. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji prepregów”. Parametry techniczne Składnik aktywny: Polidimetylosiloksan modyfikowany polieterem Gęstość w 20°C g/ml: 1,015 - 1,045 Współczynnik załamania światła w 20°C: 1,4440 - 1,4490 Zawartość części stałych %: 97 - 100 Barwa w skali Hazena: 0 - 250 Mętność FNU (ISO 7027): 0 - 10 Kolor: szaro-brązowy Warunki dostawy i opakowania Ilość całkowita: 50 kg Sposób pakowania: Kanistry (25 kg materiału w
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
STA/47782/2026 - PW-100 Pasta antyodpryskowa do metody MIG/MAG - 280g
STA/47801/2026 - ODRDZEWIACZ WD40 OP A 450 ML Z APLIKATOREM
1000063716/JP - CZYŚCIWO BEZPYŁOWE; IZOPROPANOL 5L
