NEM/03/90/2025
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr NEM/03/90/2025 z dnia 02.06.2026 r. Dotyczy dostawy: Folia polietylenowa moletowana
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa folii polietylenowej moletowanej, która pełni funkcję środka podziałowego podczas produkcji prepregów. Materiał służy jako nośnik układu żywicznego oraz warstwa separacyjna między prepregiem a powierzchniami roboczymi linii produkcyjnej, zapobiegając przywieraniu materiału do instalacji. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Materiał: Polietylen Kolor: Czerwony Molet: Diamentowy Dodatki: Antystatyk Grubość przed moletowaniem: 80 +/- 3% µm Grubość po moletowaniu: 400-450 µm Szerokość nawoju folii na tulei: 1350 mm +/- 5 mm Wydłużenie przy zerwaniu (kierunek wzdłużny MD): 650% (według ASTM D-882 lub równoważnej) Wytrzymało
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Zapytanie ofertowe SLV 06 08 2026 A
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FEMP - 08/2026



MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA

Sukcesywne dostawy worków foliowych do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych IX’2026– II’2027
Zakup materiałów z poliuretanu (płyty) - dotyczy Zadania 4

