NEM/03/89/2025
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr NEM/03/89/2025 z dnia 02.06.2026 r. Dotyczy dostawy: Folia podziałowa jednostronnie silikonowana
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa folii podziałowej jednostronnie silikonowanej, wykonanej z politereftalanu etylenu (PET). Materiał ten pełni funkcję warstwy separacyjnej w procesie produkcji prepregów, zapobiegając przywieraniu żywicy do elementów linii produkcyjnej oraz chroniąc kolejne warstwy materiału na rolce. Zamówienie obejmuje dostawę łącznie 86 400 mb folii w trzech partiach do siedziby Zamawiającego w Modlniczce.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje