INT/04/2025
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NR INT/04/2025 - Transport eksponatów (2 usługi)
Opis zamówienia
Transport eksponatów wystawienniczych (2 usługi) Usługa 1: Transport na i z targów SIVAL 2026 w Angers (Francja) Ilość kursów: 2. Szczegóły dla każdego kursu: - Wymiary ładunku: 13,6 m x 2,4 m x 2,8 m - Ciężar ładunku: max. 3 000 kg - Zabezpieczenie ładunku na transporcie - Wymagana ilość pasów transportowych: min. 12 szt. - Typ naczepy: naczepa kurtynowa, MEGA - Kierowca posługuje się językiem polskim Harmonogram: Kurs 1 (Eksport): - Załadunek: PL 62-320 Miłosław, 05.01.2026-08.01.2026, godz. 06:00–13:00 - Rozładunek: FR 49044 Angers, 09.01.2026, godz. 08:00–10:00 Kurs 2 (Import): - Załadunek: FR 49044 Angers, 16.01.2026, godz.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

56/2026 Lampa do projektora EPSON EB-530

Diagnostyka techniczna, regeneracja urządzeń abonenckich.

naprawa powypadkowa pojazdu służbowego Policji KIA CEE'D


naprawa powypadkowa pojazdu służbowego Policji KIA SPORTAGE


naprawa powypadkowa pojazdu służbowego Policji OPEL CORSA
