Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr H/01/06/2025
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej jednostki pływającej typu „Houseboat” z minimum 6 miejscami noclegowymi, wolnej od obciążeń i wad. Kod CPV dla zamówienia to 34515000-0 Konstrukcje pływające. Szczegółowa specyfikacja jednostki przedstawia się następująco: a) Wymiary i użyteczność: Jednostka musi być kompletna i gotowa do użytkowania. Długość jednostki powinna wynosić minimum 9m i maksymalnie 11m. Szerokość jednostki powinna wynosić minimum 3m i maksymalnie 4m. Zanurzenie jednostki nie powinno przekraczać 0.6m. Houseboat powinien posiadać 2-3 pomieszczenia. Na jednostce muszą znajdować się minimum 3 łóżka.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraOtwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
