GREEN/01/08/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NR GREEN/01/08/2026 dotyczące wyboru dostawcy laserowego systemu skanowania 3D (skaner 3D)
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup metrologicznego, laserowego systemu skanowania 3D wraz z oprogramowaniem sterującym i dedykowanym komputerem mobilnym. System jest wdrażany w ramach projektu dotyczącego wyników prac badawczo-rozwojowych (FEWM.01.09-IP.02-0353/24). Specyfikacja techniczna głowicy pomiarowej 3D Kamery: minimum dwie kamery pomiarowe. Źródło światła: wiązki krzyżowe lasera niebieskiego (tryb podstawowy i szczegółowy) oraz jedna wiązka do głębokich otworów. Funkcjonalność: skanowanie lokalne ze zmniejszoną odległością punktów, adaptacyjna rozdzielczość ustawiana przez użytkownika. Parametry fizyczne: waga głowicy do 1 kg, klasa lasera 2.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 5/FEPW_1.2/2026
Zakup sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych dla OSP Rogóźno