Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NR BR/20/2025 - Zestaw napędów elektrycznych - 1 komplet
Opis zamówienia
ZAPYTANIE OFERTOWE NR BR/20/2025 - Zestaw napędów elektrycznych - 1 kompletZestaw napędów elektrycznych - 1 kompletW skład kompletu wchodzą następujące elementy, o parametrach minimalnych:Lp.OPISILOŚĆ (szt.)1Motoreduktor walcowy. -Przełożenie i=30; -Współczynnik pracy min. 1,5-Wyjścio
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


biały pokrowiec na czapkę gabardynową



PO/Wskaźnik poziomu cieczy; Dostawa: Poznań (P9924/9750)



Fotel kierowcy autobusu Solaris - Grammer 90.5
Zakup zacisku prod.BELOS/1000063744/MS