Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NR BR/17/2025 - Zestaw czujników - 1 komplet
Opis zamówienia
ZAPYTANIE OFERTOWE NR BR/17/2025 - Zestaw czujników - 1 komplet1.Przedmiot zamówienia: Zestaw czujników - 1 kompletW skład kompletu wchodzą następujące elementy, o parametrach minimalnych:Lp.OPISILOŚĆ1Czujnik indukcyjny cylindryczny fi5mm-zasięg min.0,8mm-Częstotliwość pr
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

429/2026 Zakup i dostawa 4szt projektorów multimedialnych EPSON EB-FH54


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028


PO/SPODNIE ROBOCZE JEANSOWE, dostawa: Poznań, P10046/9516

Zakup zacisku prod.BELOS/1000063744/MS

