8/2025/1.5 FEPD
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 8/2025/1.5 FEPD - zakup i dostawa komputera przenośnego (laptopa) – 1 szt.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego komputera przenośnego (laptopa) – 1 szt. na potrzeby realizacji projektu „Dywersyfikacja oferty, zwiększenie zdolności produkcyjnych oraz wzrost eksportu dzięki automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji procesu produkcji opakowań kartonowych” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027. Laptop musi spełniać minimalne parametry techniczne określone w specyfikacji, a jego model/typ musi być innowacyjny i dostępny na rynku światowym nie dłużej niż 3 lata licząc od daty złożenia oferty. Do oferty wymagana jest karta katalogowa/specyfikacja techniczna potwierdzająca parametry.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

429/2026 Zakup i dostawa 4szt projektorów multimedialnych EPSON EB-FH54

Szacowanie wartości zamówienia - zakup sprzętu komputerowego dla UM Krosna

Zakup i dostawa podkładek pod mysz

Zakup pamięciEPROM /1000063711/MS

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

