Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/Wzornictwo z dn. 24.04.2025 r.
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup następujących środków trwałych: 1. Urządzenie Spawające (1 szt.) Kod CPV: 42662000-4 Parametry minimalne: 1. Urządzenie spawalnicze min 400 A (45 %) 2. W cyklu min 370 A (60 %), min 300 A (100%) z wydzielonym podajnikiem chłodzonym cieczą. 3. Z przewodami źródło - podajnik min 15 m i uchwytem spawalniczym chłodzonym cieczą min. 7 m. 4. Z zestawem części startowych do uchwytu, przyłbicą samościemniającą z wyświetlaczem LCD w klasie 1/1/1/1 o polu widzenia. 5. Z butlą z mieszanką Ag/CO2. 6. Reduktor butlowy Arg/CO2 z rotametrem i oszczędzaczem gazu o zakresie ciśnień roboczych 0,5-6 bar i przepływie od 0 do 25 l/min. 7.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Zapytanie ofertowe na zrobotyzowane stanowisko do spawania hybrydowego
Zapytanie ofertowe nr 1/2026/G
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 5/FEPW_1.2/2026
/6.2 Dostawa urządzeń spawalniczych do pracowni zawodowych w PZS4 w Wejherowie

79/2026 Dostawa narzędzi i elektronarzędzi - sprawa nr 79/2026
