4/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NR 4/2026na zakup wraz z dostawą podłoży mikrobiologicznych i odczynników do hodowli bakterii
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 16 czesci: Część 1: zakup wraz z dostawą Rogosa agar Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą gotowych podłoży mikrobiologicznych Rogosa agar. Podłoże agarowe przeznaczone do selektywnej hodowli bakterii Lactobacillus. Dostawy realizowane w partiach w zależności od potrzeb Zamawiającego, maksymalnie w 10 dni roboczych od złożenia zapotrzebowania, z ostatnią transzą do 31.12.2026. Specyfikacja techniczna - Skład: agar, cytrynian amonu, pepton kazeinowy, siarczan żelaza, glukozę, siarczan magnezu, siarczan manganowy, fosforan diwodoru potasu, octan sodu, ekstrakt drożdżowy.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraOtwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
