4/1.5/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 4/1.5/2026 na Zakup i montaż wytwornicy wody lodowej wraz z podłączeniem do systemu wychładzania produktu, w ramach realizacji projektu FEPD.01.05-IZ.00-0019/25 „Wdrożenie innowa...
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie kompletnej wytwornicy wody lodowej wraz ze zbiornikiem buforowym. Urządzenie zostanie podłączone do istniejącego systemu schładzalnika produktu w przepływie, pracującego w trybie ciągłym w cyklach 15-minutowych co pół godziny. Specyfikacja Techniczna Agregat chłodniczy: Prognozowana moc chłodnicza: ok. 100 kW (dopuszczalne odchylenie +/- 10%). Czynniki chłodnicze: naturalne o niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP ≤ 3), np. R290 (propan), R744 (dwutlenek węgla) lub równoważne. Rozwiązanie musi eliminować obowiązek rejestracji w Centralnym Rejestrze Operatorów (CRO).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


ZAKUP I DOSTAWA STACJI OBSŁUGI KLIMATYZACJI - NLZ - KK.2110.133.2026

EW Bobrowice I – Zakup wymiennika ciepła JAD X 9.88.10


DOSTAWA: CHŁODNICA MONOWERTERA TYP CHP-18 SILNIK DKRAB8033-8U


Dostawa dwóch klimatyzatorów przenośnych


Dostawa mat filtracyjnych do Sekcji Grochów KM.

Dostawa Ozonatora generatora ozonu 120 g/h Power 120 - 2 sztuki
