2/AR/2026/BK
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr /BK - świadczenie usług asystencji osobistej dla uczestników projektu „Aktywni – Razem!” nr FELU.08.05-IZ.00-0009/25-00
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Świadczenie usług asystencji osobistej dla 30 uczestników projektu „Aktywni – Razem!” nr FELU.08.05-IZ.00-0009/25-00, będących osobami dorosłymi z niepełnosprawnościami, biernymi zawodowo, zamieszkującymi obszar miasta Chełm oraz miasta Krasnystaw. Usługi mają charakter zindywidualizowany, środowiskowy i ukierunkowany na wspieranie niezależnego życia uczestników. Realizacja w okresie od 11 maja 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r., ze średnią 45 godzin wsparcia miesięcznie na uczestnika, maksymalnie 21 600 godzin łącznie. Zakres usług - Wsparcie w wykonywaniu czynności życia codziennego. - Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. - Wsparcie w przemieszczaniu się.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Realizacja usług społecznych w projekcie pn.:„Centrum Usług Społecznych w Gminie Przerośl”


ZAPYTANIE OFERTOWE NR 50/2026/P2 na świadczenie usług wykonania badań laboratoryjnych