Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2.1_FEOP.01.07-IP.01-0009/24 dotyczące zakupu środków trwałych niezbędnych do pełnego wdrożenia planowanej innowacji w przedsiębiorstwie METRO-PLAST w ramach projektu „Wdrożenie...
Opis zamówienia
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2.1FEOP.01.07-IP.01-0009/24 dotyczące zakupu środków trwałych niezbędnych do pełnego wdrożenia planowanej innowacji w przedsiębiorstwie METRO-PLAST w ramach projektu „Wdrożenie innowacji w przedsiębiorstwie METRO PLAST” FEOP.01.07-IP.01-0009/24.1.Przedmiotem zamówienia jest zakup środków trwałych:Form wtryskowych – 2 szt. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszego zapytania – Zestawienie wymaganych i oferowanych parame
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego