17/2026/7.12
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 17/2026/7.12 z dnia 08.04.2026rNowa jakość kształcenia w Gminie Kamień
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia pt. „Ocenianie szkolne sprzyjające uczeniu się” dla Nauczycieli/Nauczycielek w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia w Gminie Kamień”, realizowanego przez Gminę Kamień w partnerstwie z Instytutem Kariery i Doradztwa Zawodowego „EPIKUR” Sp. z o.o., w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet 7, Działanie FEPK.07.12. Szkolenie przeznaczone jest dla 12 uczestników i odbędzie się w formie on-line na żywo z dostępem do trenera, trwając 4 godziny. Kody CPV: 80000000-4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 80420000-4 Usługi e-learning. Miejsce realizacji: cała Polska.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku



BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód