13_2026_10.03.01_01CE
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr 13_2026_10.03.01_01CE z dnia 13 sierpnia 2026 r. na budowę budynku biurowego oraz rozbudowę hali produkcyjnej
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa zakładu KBH Akord sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich. Inwestycja obejmuje budowę budynku biurowego (segment B), budynku hali produkcyjno-magazynowej (segment P), miejsc postojowych, ściany oporowej oraz studni chłonnych, poprzedzoną rozbiórką istniejącej infrastruktury kolidującej z nową zabudową. Zakres prac budowlanych i parametry obiektów Budynek biurowy (segment B) Powierzchnia zabudowy: 257,30 m² Powierzchnia użytkowa: 212,40 m² Kubatura: 1020,00 m³ Wysokość: 4,58 m Konstrukcja: Posadowienie na żelbetowych stopach i ławach fundamentowych oraz palach wierconych.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Remont sal dydaktycznych A-7, A-8, A-9 w budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni - powtórne

„Budowa pomostów pływających wraz z tarasami”
Utworzenie Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów w Brzozowie”1nr FEPK.05.02-IZ.00-0021/25
Remont wybranych pomieszczeń biurowych w budynku nr 1 Archiwum Państwowego w Katowicach