Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NR 12.3/10.03 Fabrycznie nowe oprzyrządowanie technologiczne frezarki i tokarkiCZĘŚĆ I: ImadłoCZĘŚĆ II: Stół magnetyczny
Opis zamówienia
ZAPYTANIE OFERTOWE NR 12.3/10.03 Fabrycznie nowe oprzyrządowanie technologiczne frezarki i tokarkiCZĘŚĆ I: ImadłoCZĘŚĆ II: Stół magnetyczny2. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:Przedmiotem niniejszego postępowania ofertowego jest:Fabrycznie nowe oprzyrządowanie technologiczne frezarki i tokarkiParametry nie gorsze niż (przy założeniu, że wszędzie tam, gdzie wymienione
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 października 2025
- Data publikacji
- 6 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3

MODERNIZACJA STAREGO BOISKA ASFALTOWEGO OSIR PRZY UL. MONIUSZKI 10 W ZAWIERCIU
Sukcesywne dostawy owoców i warzyw do Zakładu Karnego w Sierakowie Śląskim
Dostawa fabrycznie nowego zestawu hydrauliki siłowej do rozdrabniacza dwuwałowego