1/KLS/9.7/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/KLS/9.7/2026pn.: „KOMPLEKSOWA USŁUGA PORADNICTWA ZAWODOWEGO”
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest realizacja kompleksowej usługi poradnictwa zawodowego w ramach projektu „Szansa na nowy start” (nr FELU.09.07-IP.02-0025/23), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Usługa obejmuje dwa zadania: przygotowanie Indywidualnego Planu Działania (IPD) oraz indywidualne poradnictwo zawodowe dla 40 uczestników projektu (z możliwością zwiększenia o maksymalnie 10 osób w ramach zamówienia uzupełniającego). Łączny planowany wymiar wsparcia wynosi 400 godzin zegarowych, w tym 160 godzin na zadanie 1 i 240 godzin na zadanie 2.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 5/FEPW_1.2/2026