1/2026
Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe nr 1/2026 na zakup blach.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa blach stalowych nierdzewnych oraz czarnych do budowy urządzeń i podzespołów maszyn linii pilotażowej w ramach projektu FENG.01.01-IP.01-000L/23 pt. „Opracowanie i demonstracja modułowej, zrównoważonej technologii produkcji farb i lakierów poligraficznych z wykorzystaniem komponentów pochodzenia naturalnego”. Blachy służą do elementów takich jak zbiorniki, kraty, kołnierze, mieszadła, osłony, wsporniki i inne komponenty pozycji TPU5÷TPU8, K1÷K7, RB2, MD1, MD2, MD5÷MD8. Dostawy realizowane na adres ul. Chorzowska 117, 44-100 Gliwice w dwóch transzach: do 19.06.2026 i do 17.07.2026.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Zakup materiałów ze stali S355J2, C45 i NC11LV (blacha, pręt) - dotyczy Zadania 4


Dostawa stali narzędziowej do budowy narzędzia do tłoczenia na gorąco