01/2026
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE NR 01/2026 Zaprojektowanie i wykonanie zabudowy stoiska (1 komplet)
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Zamówienie obejmuje zaprojektowanie, wykonanie, montaż i demontaż zabudowy indywidualnego stoiska targowego o powierzchni 100 m² (10 m x 10 m z jednym słupem), otwartego z dwóch stron, na targi Light + Building 2026 we Frankfurcie (Niemcy) w terminie 08.03.2026 - 13.03.2026. Stoisko ma być dostosowane do promocji produktów oświetleniowych Lena Lighting, z uwzględnieniem stref ekspozycyjnych, rozmów, kuchennych i magazynowych. Wykonanie musi spełniać wszystkie wymogi techniczne i bezpieczeństwa organizatora targów, zapewniając dostępność dla osób niepełnosprawnych oraz wysoką jakość materiałów i wykonania.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraOtwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

429/2026 Zakup i dostawa 4szt projektorów multimedialnych EPSON EB-FH54


Zakup napojów bezalkoholowych 2027-2028


PO/SPODNIE ROBOCZE JEANSOWE, dostawa: Poznań, P10046/9516

Zakup zacisku prod.BELOS/1000063744/MS

