Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe na robotę budowlaną polegającą na malowania ścian farbami żywicznymi po uprzednim przygotowaniu i naprawieniu podłoża w pomieszczeniach Z-017, Z-057, Z-007 w budynku zwierzętarni do...
Opis zamówienia
Zapytanie ofertowe na robotę budowlaną polegającą na malowania ścian farbami żywicznymi po uprzednim przygotowaniu i naprawieniu podłoża w pomieszczeniach Z-017, Z-057, Z-007 w budynku zwierzętarni doświadczalnej ABSL3 Państwowego Instytutu Weterynaryjnego -Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach, zgodnie z załączonym przedmiarem , znak sprawy DZP-220/155/25
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2025, 12:00
- Data publikacji
- 30 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego