Przetarg: Zapytanie ofertowe dot. usługi wzorcowania sprzętu laboratoryjnego WOMP Wrocław

22 stycznia 2025Publikacja
24 stycznia 2025Składanie ofert
Opis zamówienia
ZADANIE NR 1; Cieplarki laboratoryjne IN 450 MEMMERT; IN 160 MEMMERT; 1 usługa; ZADANIE NR 2; mierniki promieniowania NBM-550, EMR-300, EMF-5; 1 usługa
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 stycznia 2025, 23:59
- Data publikacji
- 22 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego