02.25/01/2
Wyniki przetargu: ZAPYTANIE OFERTOWE 02.25/01/2
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa udziału Zamawiającego w targach AGRA edycja 2026 w charakterze wystawcy, w celu prezentacji oferty maszyn rolniczych. Zakres obejmuje wynajem powierzchni wystawienniczej o powierzchni 200 m², wynajem zabudowy stoiska wraz z montażem i demontażem, transport oraz ubezpieczenie elementów stoiska. Impreza targowa odbędzie się w dniach 09-12 kwietnia 2026 r. w Neue Messe Leipzig, Lipsk, Niemcy. Szczegółowy zakres usług - Wynajem powierzchni wystawienniczej o wielkości 200 metrów kwadratowych wraz z obligatoryjnymi opłatami związanymi z wynajęciem.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Dostawa parawanów specjalistycznych, plenerowych moro o wymiarach 1500x1900mm.


55/2026 Tabliczka przydrzwiowa


naprawa powypadkowa pojazdu służbowego Policji KIA CEE'D


naprawa powypadkowa pojazdu służbowego Policji KIA SPORTAGE


naprawa powypadkowa pojazdu służbowego Policji TOYOTA COROLLA


naprawa powypadkowa pojazdu służbowego Policji VOLKSWAGEN CADDY

RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026