Wyniki przetargu: Zapytanie ofertowe- „Świadczenie usług ochrony podczas XXVI Lwóweckiego Lata Agatowego w dniach 10-14 lipca 2025r.”
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony podczas XXVI Lwóweckiego Lata Agatowego w dniach od 10 lipca 2025 r. do 14 lipca 2025 r. Usługa obejmuje cztery główne obszary: 1. Ochrona strefy koncertowej i sceny (impreza masowa): Nadzór nad strefą koncertową oraz sceną w ramach imprezy masowej. Dyżury i liczba zaangażowanych osób zgodnie z harmonogramem osobo-godzinowym (Załącznik nr 4 - Plan ochrony): 10 lipca (czwartek): 21:00 – 00:00 - 2 osoby informacyjne (2i) = 6h 11 lipca (piątek): 00:00 – 18:00 - 2 osoby informacyjne (2i) = 36h 11 lipca (piątek): 18:00 – 00:00 - 33 osoby (9p, 24i) = 198h 12 lipca (sobota): 00:00 – 4:00 - 4 osoby informacyjne (4i) = 16h 12 lipca (sobota
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
260001100 - Lokalizacja uszkodzenia oraz naprawa kabla elektroenergetycznego


260000995 - Wykonanie dokumentacji projektowej wymiany linii kablowej

