Wyniki przetargu: ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FEMP 173/23-01/2025
Opis zamówienia
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FEMP 173/23-01/2025Przedmiotem Zamówienia jest zakup i montaż wraz z dostawą: czyszczarki laserowej, specjalistycznego urządzenia, stosowanego do precyzyjnego usuwania rdzy, farby, zabrudzeń i powłok z różnych powierzchni zgodnie poniższym
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 października 2025
- Data publikacji
- 10 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego