Przetarg: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowalnych dla zad. pn.: REWITALIZACJA LINII KOLEJOWEJ nr 310 Kobierzyce – Piława Górna na odcinku KOBIERZYCE – ŁAGIEWNIKI DZIERŻONIOWSKIE od km 0,174 do km 21,300.
Opis zamówienia
21,775 km toru × Wymiana nawierzchni, podkłady, szyny, podsypka; 21,126 km toru × Naprawa skarp i przeciwskarpy; 29 szt. × Przejazd kolejowo-drogowe; 2 szt. × Roboty peronowe; 21 szt. <1m średnicy, 9 szt. 1m średnicy, 13.75 m, 2.6 m, 4 m, 6.65 m, 2.5 m, 2.45 m, 2.35 m, 2.35 m, 9.4 m, 1.4 m, 2.4 m, 8.8 m × Obiekty inżynieryjne; 21,775 km toru × Odwodnienie; 21,775 km toru × Urządzenia SSP i SRK; 1 kpl. × Prace projektowe.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 kwietnia 2025
- Data publikacji
- 25 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego