OWA.D-3.2411.26.2024
Przetarg: Zaprojektowanie i przebudowa skrzyżowania w ramach zadania pn.: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie mazowieckim na DK61 w miejscowości Kołaki”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OWA.D-3.2411.26.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 stycznia 2025, 10:30
- Data publikacji
- 16 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
