BRG.271.3.1.2023.AG
Przetarg: Zaprojektowanie i budowa świetlicy wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Kicko i Białuń
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BRG.271.3.1.2023.AG
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 6 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu



TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos.


