ZP.260.06.2023
Przetarg: Zapewnienie całodobowego schronienia dla osób bezdomnych, kobiet i mężczyzn z terenu miasta i gminy Opoczno
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.260.06.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 23 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa buforowego zbiornika retencyjnego na ścieki na terenie oczyszczalni ścieków w Dłutowie
„Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów”- postępowanie II

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków


IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi

