AG.261.2.2025
Przetarg: Zaopatrzenie serwisu kawowego w ramach interwencji I.14.1 Doskonalenie zawodowe rolników moduł 1 Szkolenia podstawowe dla rolników (I 14.1.1), w ramach PS WPR 2023- 2027
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- AG.261.2.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 lutego 2025, 08:00
- Data publikacji
- 5 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)