WZP.271.6.2023.B
Przetarg: Założenie i utrzymanie kwietników na terenie miasta Bydgoszczy
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZP.271.6.2023.B
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 21 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
Zakup i dostawa środków czystości.



Wymiana fragmentu przyłącza kanalizacji w KPP Mogilno.

EOŚ-PI 123/G/PŁU/2026 Przebudowa oświetlenia w m. Dąbrówka gm. Płużnica EOP

