Przetarg: Zakup z dostawą wykładziny PCV LOGITEX ULITEMATE 55 COSMOS T91 2M 100535774 beton szara - 28m222.PNJwZ.2025
Opis zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia Wykładzina PCV LOGITEX ULITEMATE 55 COSMOS T91 2M, numer katalogowy 100535774, kolor beton szary. Ilość: 28 m² (14 m x 2 m) z dostawą.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2025, 00:00
- Data publikacji
- 9 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego