Przetarg: Zakup wraz z dostawą miału węglowego.
Opis zamówienia
Zakup wraz z dostawą miału węglowego.Dostawa miału węglowego do kotłowni szpitalnej.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 grudnia 2025, 08:00
- Data publikacji
- 10 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
ESSA-wsparcierozwojukompetencji,umiejętności,uzdolnieńizainteresowańuczniówpozaedukacją formalną
Zamawiający
Zespół Szkolno-Przedszkolny W Adamowie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Wspólnych W Łukowie
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Centrum Usług Społecznych W Strzyżewicach
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

