Przetarg: Zakup usługi pomiaru treści multimedialnych oraz ruchu w witrynach internetowych w terminie 12 miesięcy
Opis zamówienia
Zakup usługi pomiaru treści multimedialnych oraz ruchu w witrynach internetowych w terminie 12 miesięcyPrzedmiotem zamówienia jest zakup usługi pomiaru treści multimedialnych oraz ruchu w witrynach internetowych w terminie 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 marca 2026, 09:00
- Data publikacji
- 10 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
