BiGK.271.1.33.2022
Przetarg: Zakup usług w zakresie zapewnienia ambulatoryjnej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej dla mieszkańców Gminy Lidzbark- Poprawa dostępności mieszkańców do usług medycznych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BiGK.271.1.33.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 grudnia 2023, 11:00
- Data publikacji
- 11 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



35/2026 Dostawa wyrobów medycznych część III

ZAK/2026/001882 Serwis kotła na pellet 180 kW -Ferma Parcz Animex
ZAK/2026/001741 Projekt budowlany zbiorniki do przechowywania gnojowicy - Bykowo-Korsze
ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż