Przetarg: Zakup subskrypcji SYMFONIA, aktualizacja oprogramowania oraz wsparcie techniczne.
Opis zamówienia
Zakup subskrypcji SYMFONIA, aktualizacja oprogramowania oraz wsparcie techniczne. (ID 1207741) Subskrypcja Gwarancja Komfort, Symfonia Finanse i Księgowość poziom profesjonalny na okres 12 miesięcy na 8 stanowisk : EDF-111712 ; EDX-129663 ; EPF-115832: FKF-103644 : STF- 102245 (zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia); Subskrypcja Gwarancja Komfort, Symfonia Finanse i Księgowość poziom profesjonalny na okres 12 miesięcy na 8 stanowisk : EDF-111712 ; EDX-129663 ; EPF-115832: FKF-103644 : STF- 102245 (zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia); 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 13:00
- Data publikacji
- 3 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego