POST/GEK/CSS/FZR/04742/2025
Wyniki przetargu: Zakup spycharki klasy TD-25 dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
Opis zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa spycharki klasy TD-25 (CPV: 43212000-2 - Spycharki skośne) dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 1 do projektowanych postanowień Umowy (OPZ). Przedmiot zamówienia objęty jest stawką VAT 23%. Dostawa realizowana wg reguły Incoterms 2020 DDP.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- POST/GEK/CSS/FZR/04742/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2026, 00:00
- Wadium
- 75 000 zł
- Data publikacji
- 12 marca 2025
- Link do ogłoszenia
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


Zakup materiałów eksploatacyjnych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów


1406000 Zakup materiałów budowlanych dla potrzeb KWP w Łodzi i jednostek jej podległych.


