GK.2711.3.2023
Przetarg: Zakup sprzętu ICT realizowanym w ramach projektu "Wsparcie dla uczniów z Ukrainy - GMINA ŚWINNA"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GK.2711.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 20 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm

Zapytanie ofertowe na zakup tonerów

STA / 47779 / 2026 Rolka wg rys 557 139 30 poz. nr 1
STA / 47788/ 2026 Wał napędzany i nienapędzany wg rysunków

ZEGAR ŚCIENNY NA ŚCIANĘ WYRAŹNE LICZBY DUŻY Ø 40 cm