SM.WZP.251.31.2026
Przetarg: Zakup samochodu dla I Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy
2 października 202610:30
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych samochodu osobowego (radiowozu) dla I Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy. Pojazd musi być przystosowany do przewozu minimum 5 osób, oznakowany i wyposażony w specjalistyczny sprzęt łączności oraz system monitoringu wizyjnego. Parametry techniczne pojazdu Rok produkcji: 2025 lub 2026. Barwa nadwozia: srebrny metalizowany (odpowiadający RAL 9006 White Aluminium). Wymiary zewnętrzne: długość min. 4 039 mm, szerokość min. 1 785 mm, wysokość min. 1 455 mm. Silnik: spalinowy, moc min. 115 KM, pojemność min. 998 cm3.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SM.WZP.251.31.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 października 2026, 10:30
- Termin zadawania pytań
- 18 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- za odstąpienie od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 10% wynagrodzenia umownego netto
- za każdy rozpoczęty dzień zwłoki w dostawie pojazdu: 0,1% wynagrodzenia umownego netto
- za każdy rozpoczęty dzień zwłoki w usunięciu wad stwierdzonych przy odbiorze: 0,1% wynagrodzenia umownego netto
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg