DUM/13-TP/1-2023
Przetarg: Zakup samochodów osobowych dla potrzeb EES S.A. w Katowicach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DUM/13-TP/1-2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 16 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa tężni solankowej wraz z elementami małej architektury w miejscowości Tworóg
pręt okrągły 27 gat. S235JR lub równoważnym
482/2026 Zakup Pompy Głębinowej
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Wykonanie mebli na zamówienie wraz z montażem dla PDOZ w Gliwicach