Opis zamówienia
„Zakup pojazdu specjalistycznego - cysterna do przewozu wody pitnej”
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wywóz urobku - SP Czerwionka-Leszczyny, SP Gliwice
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

